Dark | Light
[GUEST ACCESS MODE: Data is scrambled or limited to provide examples. Make requests using your API key to unlock full data. Check https://lunarcrush.ai/auth for authentication information.]

![jjuddpi Avatar](https://lunarcrush.com/gi/w:24/cr:twitter::1426650993706606601.png) JP [@jjuddpi](/creator/twitter/jjuddpi) on x XX followers
Created: 2025-07-25 17:40:07 UTC

@GoBucks5240 @chismosavirus Where is it only $X for a bowl? Keep in mind you need to eat 2, or X of that $X meal.
Lets just say X of them. $XX.
You can buy 1lb of chicken for $5-6/lb. That is 4x the size of the bowl. 2lb of rice for $3-4. Vegs for another $X.
$XX for days of meals vs $XX for X day.


XX engagements

![Engagements Line Chart](https://lunarcrush.com/gi/w:600/p:tweet::1948800444475867404/c:line.svg)

**Related Topics**
[$56lb](/topic/$56lb)

[Post Link](https://x.com/jjuddpi/status/1948800444475867404)

[GUEST ACCESS MODE: Data is scrambled or limited to provide examples. Make requests using your API key to unlock full data. Check https://lunarcrush.ai/auth for authentication information.]

jjuddpi Avatar JP @jjuddpi on x XX followers Created: 2025-07-25 17:40:07 UTC

@GoBucks5240 @chismosavirus Where is it only $X for a bowl? Keep in mind you need to eat 2, or X of that $X meal. Lets just say X of them. $XX. You can buy 1lb of chicken for $5-6/lb. That is 4x the size of the bowl. 2lb of rice for $3-4. Vegs for another $X. $XX for days of meals vs $XX for X day.

XX engagements

Engagements Line Chart

Related Topics $56lb

Post Link

post/tweet::1948800444475867404
/post/tweet::1948800444475867404